| Rejestracja
pl en
Koszyk jest pusty
Toma.B doniczki, podkłady pod wieńce, choinki sztuczne, stojaki choionkowe

Blog

Sztuczny pień do choinki - zalety zastosowania

Co roku dużo osób staje przed dylematem, jaki pień do choinki wykorzystać. Z pewnością wersja żywa jest bardzo urocza, jednak model sztuczny ma różne zalety. Liczne atuty sprawiają, że to właśnie te produkty pojawiają się w wielu domach. Czy wiesz, dlaczego cieszą się tak dużym zainteresowaniem? W poniższym tekście wymieniamy najważniejsze cechy sztucznego pnia do choinki.

Czytaj dalej

Stojak choinkowy- na co zwrócić uwagę przy jego wyborze

Zbliżające się święta motywują nas do świątecznych zakupów. Produkty spożywcze oczywiście zostawiamy na ostatni tydzień, ale dekoracje warto przygotować już wcześniej. Zastanów się, czy masz stojak choinkowy, który w okresie świąt Bożego Narodzenia okazuje się niezbędny. Jeśli nie, koniecznie musisz go kupić! W poniższym artykule zdradzamy, czym warto się kierować podczas wyboru stojaka, by dobrze się prezentował i był stabilny.

Czytaj dalej

Czym się kierować przy wyborze podkładu do wiązanki?

Dzięki podkładom do wiązanek możliwe jest tworzenie ciekawych i atrakcyjnych kompozycji. Bez nich całość nie wyglądałaby tak dobrze. Dlatego tak istotne jest ich wykorzystywanie, jeśli komuś zależy na estetycznej dekoracji pomnika. Czy wiesz, na co zwracać uwagę podczas wyboru takich podkładów? Dostępne są one w różnych kształtach oraz rozmiarach, co sprawia, że z łatwością można je dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Czytaj dalej

Co jest lepszym wyborem na pomnik - donica czy podkład plastikowy?

Jeśli chcesz, aby miejsce spoczynku Twojego bliskiego zmarłego ładnie się prezentowało, przygotuj odpowiednie dekoracje. Co prawda nic już nie może pomóc osobie zmarłej, ale estetyczne kompozycje na pomniku sprawią, że poczujesz się lepiej. Z pewnością dużo łatwiej patrzy się na zadbane miejsce spoczynku niż na nieprzygotowany w żaden sposób pomnik. Jedną z dekoracji mogą stanowić kwiaty. Najlepiej umieścić je na plastikowym podkładzie lub w donicy cmentarnej. Sprawdź, która opcja sprawdzi się lepiej.

Czytaj dalej

Czy doniczka plastikowa może być ozdobą?

Dekorując pomnik, każdy stara się, aby wyglądał jak najlepiej. Nic więcej poza modlitwą nie można bowiem zrobić dla zmarłej osoby. Nie wystarczy kupić i zapalić znicze, aby grób wyróżniał się spośród innych. Konieczne jest również ustawienie na nim kwiatów. Najlepiej umieścić je w odpowiednio dobranej donicy cmentarnej. W tym celu doskonale sprawdzą się doniczki plastikowe, które stanowią świetną ozdobę pomnika. Sprawdź, czym się wyróżniają.

Czytaj dalej

Gdzie zaopatrzeć się w donice przed Zaduszkami?

Zbliżające się Zaduszki są chwilą, w której wiele osób porządkuje pomniki na cmentarzu, kupuje nowe znicze, kwiaty oraz inne dekoracje. Dzięki nim miejsca spoczynku dobrze się prezentują, a dla osoby zmarłej niestety nie można zrobić nic więcej poza modlitwą i pielęgnacją pomnika. Świetnie wyglądają na nich donice cmentarne, w których można zasadzić większość kwiatów. Czy wiesz, gdzie je kupić? W poniższym tekście podpowiadamy.

Czytaj dalej