| Rejestracja
pl en
Koszyk jest pusty

Jeżeli chcą Państwo dokonywać zakupów w naszym sklepie prosimy o zapoznanie się z regulaminem:

1. Warunki ogólne zamawiania i sprzedaży:
Właścicielem Sklepu Internetowego  jest P.P.H.U. Toma Janusz Błoński. Sklep ma siedzibę na ulicy Polnej 18, 42-350 Koziegłowy.
Ze względu na sprzedaż produktów również w innym źródle  Sklep Stacjonarny ul. Żarecka 46, 42-350 Koziegowy cennik oraz katalog produktów nie stanowi oferty handlowej firmy w rozumieniu prawa. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie. Jeżeli Zamawiający nie wyraża zgody na wydłużenie realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, lub tylko z wybranej pozycji.

2. Sposób płatności i ceny sprzedaży:
Podane ceny są cenami brutto. Do każdej przesyłki doliczany jest koszt przesyłki, który pokrywa klient.
Należne płatności można realizować  za pośrednictwem Systemu PayU, bezpośrednio przelewem na konto 48 1050 1168 1000 0022 4049 4613 lub za pobraniem, przy odbiorze przesyłki.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru przez kuriera Dhl wynosi:
paczka do 10 kg - 20 zł brutto
paczka do 31,5 kg - 30 zł brutto
+ 5 zł brutto pobranie

Możesz skorzystać z systemu płatności online, co znacznie przyśpieszy realizację Twojego zamówienia. Pamiętaj jednak, że za tą formę płatności doliczana jast prowizja pobierana przez system płatności online.Wysokość prowizji to 2,5% całkowitej wartości Twojego zamówienia(wraz z dotawą). Prosimy o przemyślany wybór płatnosci ponieważ nie możemy cofnAC prowizji za zakup.


3. Dostawa:
Przesyłkę staramy się wysyłać niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zastrzegamy jednak trzy dniowy okres zwłoki.
Zamówione produkty zostaną przesłane przez  Kuriera , na adres korespondencyjny podany w formularzu zamówienia . Paczki nadawane i doręczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia w dostawie towaru spowodowane niewywiązaniem się firmy kurierskiej z zawartych umów. Sprzedawca nie jest odpowiedzialny za opóźnienia w dostawie towaru spowodowane niewywiązaniem się firmy kurierskiej z zawartych umów. Sprzedawca nie jest odpowiedzialny za  uszkodzenia towaru powstałe w trakcie dostawy przez przewoźnika.Ostateczny koszt dostarczenia towarów podany jest po zatwierdzeniu zakupu przez Kupującego. W przypadku podania przez Kupjącego nieprawidłowych danych adresowych Sprzedawca zastrzega możliwosć obciążenia Kupującego dodatkowymi kosztami obsługi przesyłki. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić w obecnosci kuriera, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu. W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki- kurier ma obowiązek sporządzić "Protokół Uszkodzenika" w dwóch egzemplarzach dla każdej ze stron. W opisanym przypadu Kupujący ma przwo odmówić przyjęcia przesyłki.

Przyjęcie przez Kupującego przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygasnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia.

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru po wcześniejszym uzgodnieniu. Warunki dostawy określone w regulaminie dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski. W przypadku Odbiorców zagranicznych zamówienia będą prowadzone indywidualnie.

4. Reklamacje:
Zakupiony towar można wymienić na inny, lub zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty zakupu. Towar nie może nosić śladów użytkowania. Aby uniknąć nieporozumień prosimy wcześniej o kontakt w celu ustalenia warunków zwrotu. Nieuzasadnione reklamacje, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tymi przypadkami pokrywa zamawiający. Różnice w wyglądzie towarów w sklepie internetowym wynikające z indywidualnych ustawień sprzętu (kolor towaru, proporcje towaru, itp. ) nie stanowią podstawy do reklamacji zakupionego towaru.

5. Gwarancja
Każdy przedmiot jest objęty gwarancją 12 miesięcy od daty zakupu. Przed reklamacją proszę o konsultacje tel. lub mailem biuro@tomab.pl  w celu uzgodnienia szczegółów. Wadliwy towar odsyłają Państwo na swój koszt do mnie i ja po naprawie bądź wymianie na nowy w ciągu 2 tygodni odsyłam go na swój koszt.

6. Dane osobowe klientów
Wraz z akceptacją niniejszego Regulaminu Klient wyraża zgodę, aby Sklep przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.), niezbędne dla procesu realizacji umowy, celów marketingowych jak również celów określonych w Regulaminie.

Zapraszamy na zakupy