Hurtowa sprzedaż wyrobów z plastiku

Nasza firma prowadzi hurtową sprzedaż wyrobów z plastiku produkowanych przez nas z dobrego jakościowo tworzywa. Wszystkie nasze wyroby są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki specjalnym składnikom nasze wyroby są trwałe, nie odkształcają się i nie blakną. Są również odporne na niskie temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów. Jesteśmy producentem doniczek plastikowych cmentarnych oraz innych wyrobów z tworzyw sztucznych dedykowanych branży funeralnej. Dla wszystkich odbiorców hurtowych mamy dobre warunki współpracy. Oferujemy dopasowane do potrzeb terminy wysyłki i elastyczne płatności. Zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Producent doniczek z tworzywa

Firma Toma to producent doniczek z tworzywa. Sprzedajemy hurtowo wszystkie produkowane przez nas doniczki. Mamy modele w różnych kolorach, m.in. złotym, czarnym, grafitowym, a także czarno-złotym. Oferujemy doniczki klasyczne oraz wersje na nóżkach w wielu kształtach i wysokościach. Mamy także doniczki o ciekawych, oryginalnych kształtach, np. z wywiniętym rantem, odwróconej łódki czy typu ikebana z płaskim, prostym obrzeżem.

Producent stojaków choinkowych

P.P.H.U. Toma, producent stojaków choinkowych oferuje stabilne i wytrzymałe produkty do mocowania choinek. Wszystkie nasze produkty są starannie opracowane i niezwykle estetyczne. Mają też bardzo dobrze dobrane cechy użytkowe, są wytrzymałe, bezpieczne, nie odbarwiają się i nie deformują pod wpływem temperatury. Stojaki z naszej oferty posiadają dwa rodzaje nóg: wzmocnione gładkie oraz nóżki z otworem w kształcie dzwoneczka. Oferowane produkty przeznaczone są do choinek sztucznych od 0,4 m do 3 m wysokości.

Firma ma do zaproponowania także niezniszczalne stojaki pod pnie w kształcie ściętego stożka. Stojaki te występują w trzech rozmiarach, wielu kolorach i dwóch fakturach (gładkiej i wzorem przypominającej korę drzewa). Mogą one stanowić ozdobę, ale można je też owinąć jutą lub innym materiałem. Wybrane rozwiązanie jest tylko kwestią gustu i upodobań klienta. Proponowany produkt jest idealnym rozwiązaniem dla aktualnych trendów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło