Producent doniczek plastikowych cmentarnych

Firma Toma jest producentem doniczek plastikowych cmentarnych. Produkujemy doniczki plastikowe cmentarne w spokojnych kolorach, które dobrze prezentują się na wszystkich pomnikach. Wszystkie nasze produkty – doniczki i wazony plastikowe oraz wyroby z tworzyw sztucznych – są w pełni bezpieczne. Ich zaletą jest duża wytrzymałość i stabilność, które sprawiają, że ryzyko wywrócenia i zanieczyszczenia płyty nagrobnej jest niewielkie. Szczególnie polecamy naszą serię doniczek w kolorze czarno-złotym, idealnie nadającą się do miejsc upamiętnienia.

Producent wazonów plastikowych cmentarnych

Nasza firma jest również producentem wazonów plastikowych cmentarnych. Oferujemy wkłady do wazonów cmentarnych wkomponowanych w pomniki. Nasze wazony pasują do otworów w pojemnikach kamiennych i metalowych. Są trwałe i nie ulegają uszkodzeniom. Rant podtrzymujący wazon i chroniący go przed zbyt głębokim osadzeniem jest szeroki i bardzo wytrzymały.

Producent podkładów pod wieńce

P.P.H.U. Toma, producent podkładów pod wieńce oferuje duży wybór produktów o różnych kształtach. Wytwarzamy stelaże w formie listew, trójkątów oraz o kształcie zbliżonym do liści. W swojej ofercie posiadamy również podkłady w formie łezki, torta oraz koła. Oferowane produkty różnią się od siebie: wielkością; ilością poziomów; liczbą otworów (dziur); kształtem i ilością uchwytów (rączek); czy też sztywnością (wytrzymałością). Modele okrągłe produkujemy w dwóch wariantach: rzadsze i z większą liczbą otworów do mocowania kwiatów. Niektóre stelaże występują z ozdobną falbanką, inne z dwoma uchwytami.

Producent stojaków do choinek sztucznych

Toma to producent stojaków do choinek sztucznych. Proponujemy sprawdzone, stabilne konstrukcje wykonane z estetycznego i trwałego tworzywa, dopasowane do różnych rozmiarów choinek.

Współpraca z firmą Toma

Zapraszamy do współpracy zainteresowane firmy i dystrybutorów. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe i dostawy produktów bardzo dobrej jakości. Jesteśmy producentem doniczek i wazonów cmentarnych, a także różnego rodzaju wyrobów plastikowych, m.in. podkładów pod wieńce czy stojaków choinkowych do choinek sztucznych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło