Toma - producent donic plastikowych

Od 20 lat produkujemy doniczki, podkłady pod wieńce, stojaki choinkowe oraz inne akcesoria z tworzyw sztucznych. Zajmujemy się wytwarzaniem oryginalnych doniczek, o wyjątkowych zdobieniach, które staną się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Nasze produkty dostępne są w różnych wielkościach i kolorach. Oferujemy zarówno tradycyjne doniczki na nogach, jak i takie o oryginalnych formach i kształtach.

TOMA to nie tylko produkcja, to zespół tworzony przez ludzi, których motywuje rozwój – naszą firmę cechuje innowacyjność i jakość. Każdego roku wprowadzamy nowe technologie i rozwiązania. Realizujemy projekty oparte o opracowaną strategię wzorniczą, skutkujące wdrożeniem na rynek nowych produktów. Naszym celem jest przygotowanie bogatej oferty różnorodnych donic, dzięki czemu każdy Klient będzie mógł wybrać produkt dopasowany do swojego gustu.

Nasza działalność skupia się na projektowaniu, konstruowaniu oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. W tym zakresie stale udoskonalamy procesy produkcyjne i stosowane materiały, aby produkowane przez nas wyroby w najwyższym stopniu satysfakcjonowały naszych Klientów pod względem jakościowym i budżetowym, a także w zakresie szybkości i sprawności realizacji zamówień. Największą wartość dostrzegamy w fachowej obsłudze Klienta, elastyczności działania oraz nieustannym dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości wyrobów.

Doniczki

Nasza oferta wyrobów plastikowych

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją:

  • doniczek plastikowych
  • doniczek do domu
  • donic nagrobnych
  • stojaków choinkowych
  • podkładów pod wieniec
  • pni choinkowych
  • wazonów

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Wybierz produkty sprawdzonej marki!

Doniczki cmentarne

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło