Najlepszy znicz na Wszystkich Świętych

person Wysłane przez: Janusz Błoński list Kategoria: Aktualności Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 1446

Olejowe, woskowe, na baterie. Podpowiadamy, jakie znicze kupić przed dniem Wszystkich Świętych w 2021 roku, by paliły się jak najdłużej. Przedstawiamy też, jakie nowości wśród zniczy pojawiły się w tym roku.

Znicze na wkłady są bardzo praktyczne, ale wszystkie są robione na jedno kopyto. Dlatego najbardziej wybredni poszukują unikalnych modeli – sporo droższych. W zeszłym roku hitem sprzedaży był model Maroko. To lampion, spora kula, poprzecinana nieregularnymi liniami w orientalnej stylistyce, zrobiona z tęczowego szkła.

– W tym roku lampiony też nieźle się sprzedają. Trudno powiedzieć, czego będzie najwięcej, ale tradycyjne kule i podobne kształty sprzedają się lepiej od lampionów np. w kształcie serca. Ale i takie idą – mówi Marecki. Dodaje, że mitem jest, iż klienci często kupują ekstrawaganckie znicze - na przykład z melodyjką. To bardzo rzadkie przypadki.

Wiele osób, które jadą na groby bliskich w dalszą podróż, wybiera znicze z lampkami LED. Najlepiej wyglądają tzw. pełzające światełka, dające złudzenie, że to prawdziwy płomień. A nie gasną po kilku dniach, wytrzymają nawet kilkanaście tygodni. Taki wkład kosztuje 20 – 25 złotych. Dużo lepiej kupić znicz zasilany paluszkami, niż bateriami guzikowymi.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło